OGŁOSZENIA PARAFIALNE – październik

1. Miesiąc październik jest miesiącem szczególnie poświęconym modlitwie różańcowej. Zachęcam do odmawiania tej modlitwy indywidualnie i w rodzinie. W naszej parafii odmawiany go po każdej Mszy św. w ciągu tygodnia.

2. W niedzielę 13 października obchodzimy kolejny Dzień Papieski – który ma nam przypominać postać i dziedzictwo Jana Pawła II

3. W niedziele 20 pażdziernika obchodzic bedziemy Swiatowy Dzień Misyjny – będzie dodatkowa taca przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne – organizacje, która wspiera działalność misyjną kościoła

4. W poniedziałek, wtorek, środe i czwartek 28-31 października nie bedzie Mszy św.

5. W piatek 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świetych – będą dwie Msze św: o godz. 11.00 i 19.00

6. Wypominki – modlitwa za zmarłych. Nawiązując do chrześcijańskiej tradycji modlitwy za zmarłych, zachęcam do powierzenia modlitwie wspólnoty parafialnej dusz bliskich Wam osób. Pamięć o zmarłych jest wyrazem naszej miłości do nich.

Na stoliku z tyłu kościoła wyłożone są koperty wypominkowe. Proszę o czytelne ich wypełnienie i dostarczenie do zakrystii po Mszy św. Wypominki będą czytane i za dusze tam polecane modlić się będziemy na wszystkich Mszach św. w całym miesiącu listopadzie.